הנקראות ביותר

חדש בשוק: אייפון X עם פאנל סולארי שעולה 4,500 דולר

יצרנית אביזרים רוסית פיתחה את הכיסוי שיאפשר טעינת האייפון באמצעות אנרגיה סולרית • הקונספט והגימיקים השיווקיים שאובים מיצרנית הרכב החשמלי-טסלה

אייפון X / צילום: אפל
אייפון X / צילום: אפל

יצרנית אביזרים רוסית בשם Caviar החלה למכור מהדורה מוגבלת של אייפון X שיגיע עם פאנל סולארי, במחיר של 4555 דולר. קוויאר קוראת למוצר "אייפון X טסלה" והיא הכריזה עליו לראשונה בנובמבר האחרון.

מכיוון שקוויאר לא מייצרת את האייפונים בעצמה, פונקציית ההטענה באמצעות אנרגיית השמש שהחברה מציעה לא מובנית בתוך המכשיר. במקום זה, החברה מציעה קייס עבה לאייפון שמתחבר למכשיר ועליו נמצא הפאנל הסולרי, שמפעיל סוללה משנית. החברה אומרת כי לפאנל יש עמידות בפני מים ואבק בדרגת IP67.

קוויאר אמרה שתייצר 999 יחידות בלבד של אייפון X טסלה, וכל אחד מהם יגיע עם מספר סידורי. הקייס הראשון שתייצר יישא חריטה של הכיתוב "נוצר בכדור הארץ, ע"י בני אדם" כפי שנכתב על דגם מכונית הטסלה האדומה שמנכ"ל החברה אילון מאסק שלח לחלל על גבי הטיל פלקון-הבי בפברואר.

האייפון והפאנל הסולארי ביחד יעלו 4555 דולר עבור שטח אחסון של 64 ג'יגה בייט, ו-4805 דולר עבור מודל עם שטח אחסון של 256 ג'יגה בייט.רוצה להשאר מעודכן/ת בנושא גלובס טק?
אני מאשר/ת קבלת תוכן פירסומי מגלובס
נושאים נוספים בהם תוכל/י להתעדכן
נדל"ן
נתוני מסחר
שוק ההון
נתח שוק
דין וחשבון
הסיפורים הגדולים של השבוע
מטבעות דיגיטליים
✓ הרישום בוצע בהצלחה!
עקבו אחרינו ברשתות